Zafra 21 YO

a najít nejvýhodnější cenu za celou objednávku
Koupíte v 1 e-shopu od 199 Kč

Zafra 21 YO koupíte na DramRoom.cz
DramRoom.cz
199 Kč
Skladem (odeslání ihned)

Pokud se vám po kliknutí na tlačítko "Do obchodu" nezobrazí stránka produktu ve vybraném e-shopu, je třeba vypnout AdBlock ve vašem prohlížeči pro naši stránku. Návod na vypnutí je například na adrese https://o.seznam.cz/jak-vypnout-adblock/#1.

Krátký popis

Výrobce: Zafra

Region: Panama

Stáří: 1 let

Obsah alkoholu: 40%

Barva: Rubínová

Popis: Pod rumem Zafra jsou podepsáni stejní lidé kteří stáli u zrodu a vývoje značky Zacapa. Je výsledkem práce Francisca „Dona Pancha“ Fernandeze světově proslulého mastera blendera který tento rum vytvořil z nejlepších pečlivě vybraných rumových reserv celé Panamy. Má barvu leštěného jantaru aroma plné bohaté a mírně vanilkové. Chuť je lehce karamelová ovocná s dotekem exotického koření. Zakončení je dlouhé mírně tabákové kakaové ořechové s lehkým nádechem cedru.

Výraz Zafra v překladu znamená sklizeň. Pro panamský rum tohoto jména se vybírají americké dubové sudy po bourbonu které mu poskytují optimální podmínky pro zrání. Master Ronero Francisco “Don Pancho” Fernandez bdí nad pomalým zráním rumu který následně mistrovsky blenduje. Výsledkem jeho umění je Zafra Master Reserve. Stáří tohoto rumu dosahuje výjimečných 1 let. Je to mimořádně hladký rum ve kterém se snoubí dřevité ovocné a lehce kořeněné tóny.

Výběr produktů Zafra

Naše tipy