Worthy Park Single Estate 2006 12 YO

a najít nejvýhodnější cenu za celou objednávku
Koupíte v 1 e-shopu od 299 Kč

Worthy Park Single Estate 2006 12 YO koupíte na DramRoom.cz
DramRoom.cz
299 Kč
Skladem (odeslání ihned)

Pokud se vám po kliknutí na tlačítko "Do obchodu" nezobrazí stránka produktu ve vybraném e-shopu, je třeba vypnout AdBlock ve vašem prohlížeči pro naši stránku. Návod na vypnutí je například na adrese https://o.seznam.cz/jak-vypnout-adblock/#1.

Krátký popis

Worthy Park Estate vyrábí na Jamajce rum již od roku 1740 v roce 196 byla ale produkce dočasně pozastavena. Poté co byla v roce 004 postavena nová destilerie přichází na trh tento autentický jamajský rum poprvé pod značkou Worthy Park.

Ročníkový rum z roku 006 byl vyroben kotlíkovou destilací a v tropických podmínkách zrál 1 let v jednou použitých sudech po bourbonu. Lahvován byl v sudové síle bez použití filtrace zastudena a bez přidaného cukru či jiných přísad. Jde o komplexní rum s přímočarou typicky jamajskou intenzivní chutí s dřevitou nahořklostí a delikátními stopami exotického ovoce.

Chuťový profil:
(Tomáš Váca - officers-lounge. cz)

Vůně: Zatuchlé dřevo vosk a med ostré ovoce mandarinky tóny žvýkačky.

Chuť: Hutná sladká hodně ovoce lehce pikantní a šťavnatá do sucha.

Dozvuk: Šťavnatý dlouhý hodně ovoce mandarinky sladší.

Zajímavost: Tento rum byl destilován v roce 006 a nalahvován po 1 letech zrání na Jamajce. V té chvíli to byl nejstarší rum který uvedla palírna Worthy Park pod svou vlastní značkou.

Výběr produktů Worthy Park

Naše tipy