Millonario 10 YO Aniversario Reserva

a najít nejvýhodnější cenu za celou objednávku
Koupíte v 1 e-shopu od 139 Kč

Millonario 10 YO Aniversario Reserva koupíte na DramRoom.cz
DramRoom.cz
139 Kč
Skladem (odeslání ihned)

Pokud se vám po kliknutí na tlačítko "Do obchodu" nezobrazí stránka produktu ve vybraném e-shopu, je třeba vypnout AdBlock ve vašem prohlížeči pro naši stránku. Návod na vypnutí je například na adrese https://o.seznam.cz/jak-vypnout-adblock/#1.

Krátký popis

Značka: Millonario

Země původu: Peru

Procenta alkoholu: 40 %

Způsob destilace: Column still

Doba zrání: 10 let

Zrání / typ sudu: Bourbon / Oloroso SherryBourbon Oloroso Sherry

Column still

Popis: Millonario 10 Aniversario Reserva byl vytvořen u příležitosti výročí deseti let od založení rumu Millonario. Zakladatel značky Fabio Rossi rum navrhl jako svěží aromatickou lehkou a přístupnou verzi plného nasládlého profilu který je spojen s rumy Millonario.

Přibližně dvě třetiny blendu tvoří rumy které zrály 6 let v prvně plněných sudech vekterých byl předtím uložen bourbon z destilerie Heaven Hill v Kentucky. Vysoký podíl rumů ze sudů po bourbonu dodává lehký a svěží charakter spolu s tóny vanilky banánu a bílého ovoce. Zbývající třetina blendu zrála po dobu 10 let jako druhé plnění španělských sudů po Oloroso sherry které pochází z těch nejlepších vinařství oblasti Jerez. Jde osudy které dodávají plnost strukturu a komplexitu a ze své podstaty sušší a vinný charakter s tóny hořké čokolády sultánek sušených švestek a meruněk. Spojením dvou druhů rumu odlišného stáří zrání a chutí vznikl lehký rum jehož chuťový profil je ale věrný rodině rumů Millonario. Zajímavostí je skleněná zátka kterou vyrobila česká Preciosa.

Výběr produktů Millonario

Naše tipy