Macallan A Night on Earth in Scotland 40% 0,7 l

a najít nejvýhodnější cenu za celou objednávku
Koupíte v 1 e-shopu od 6 900 Kč

Macallan A Night on Earth in Scotland 40% 0,7 l koupíte na Topalkohol.cz
Topalkohol.cz
8 800 Kč
Skladem (odeslání ihned)

Pokud se vám po kliknutí na tlačítko "Do obchodu" nezobrazí stránka produktu ve vybraném e-shopu, je třeba vypnout AdBlock ve vašem prohlížeči pro naši stránku. Návod na vypnutí je například na adrese https://o.seznam.cz/jak-vypnout-adblock/#1.

Krátký popis

Příběh světoznámé skotské slavnosti Hogmanay která se každoročně slaví 31. prosince zachycuje univerzální radost z oslav změny roku.

Společnost The Macallan představila sladovou whisky A Night On Earth In Scotland která odhaluje příběh světoznámých skotských oslav Hogmanay a zachycuje univerzální radost z oslav změny roku.

První z nové limitované dárkové série A Night On Earth In Scotland vznikla ve spolupráci s uznávanou japonsko-francouzskou ilustrátorkou Ericou Dorn která již dříve vytvořila návrhy pro některé z předních světových luxusních značek a jejíž díla se objevila ve filmech předního režiséra Wese Andersona.

Hravé abstraktní ilustrace Eriky Dorn které jsou součástí inovativního vícevrstvého obalu jenž poskytuje výjimečný zážitek při rozbalování jsou inspirovány historickými ohňovými rituály které jsou dominantou novoročních oslav po celém světě.

Obrázky na obalech také odhalují některé charakteristické zvyky skotského svátku Hogmanay včetně tradice first footing kdy štěstí přináší tmavovlasý návštěvník který po půlnoci jako první vstoupí do vašeho domu a nese symbolické dary - whisky uhlí a skotské chlebíčky - jejichž cílem je přinést útěchu a štěstí v nadcházejícím roce.

Výběr produktů Macallan

Naše tipy