GOLDCOCK Whisky GOLDCOCK Gin 40% 0,7l

a najít nejvýhodnější cenu za celou objednávku
Koupíte v 1 e-shopu od 679 Kč

GOLDCOCK Whisky GOLDCOCK Gin 40% 0,7l koupíte na Lihovárek.cz
Lihovárek.cz
679 Kč
Skladem (odeslání ihned)

Pokud se vám po kliknutí na tlačítko "Do obchodu" nezobrazí stránka produktu ve vybraném e-shopu, je třeba vypnout AdBlock ve vašem prohlížeči pro naši stránku. Návod na vypnutí je například na adrese https://o.seznam.cz/jak-vypnout-adblock/#1.

Krátký popis

Gold Cock Gin 40%

Proč vznikl Gold Cock Gin?
Protože ve Vizovicích má s whisky společného víc než by se mohlo na první pohled zdát. Především v obou případech destilát vzniká po sezóně ovoce tedy na jaře. Nejdřív se asi měsíc destiluje gin a poté dva měsíce whisky. Obě věci tak logicky výborně doplňují a prodlužují destilační sezónu lihovaru. Navíc s jalovcem tu mají super dlouhou zkušenost víc než sto dvacet let ho pálí na borovičku.

A podobně jako Gold Cock Whisky i gin se vyrábí podle určitého staršího vzoru. Ve Vizovicích se gin vyráběl od sedmdesátých do konce devadesátých let.

Spousta whiskových značek na celém světě začíná výrobou ginu nebo jím doplňuje svou produkci protože to dává smysl. Destilační kotle potřebujete prakticky stejné kvasné nádoby i tanky na zrání také. Obrovský rozdíl je v době zrání.

Výsledkem je gin který je primárně určen k pití. V dobrém slova smyslu nenáročný gin který si na nic nehraje. Samotný nebo v G&T či jiných klasických drincích fungovat by měl skvěle.

Naše tipy