Výběr sommeliéra 3ks - Lahofer

a najít nejvýhodnější cenu za celou objednávku
Koupíte v 1 e-shopu od 1 090 Kč

Výběr sommeliéra 3ks - Lahofer koupíte na VICOM-vino.cz
VICOM-vino.cz
1 090 Kč
Skladem (odeslání ihned)

Pokud se vám po kliknutí na tlačítko "Do obchodu" nezobrazí stránka produktu ve vybraném e-shopu, je třeba vypnout AdBlock ve vašem prohlížeči pro naši stránku. Návod na vypnutí je například na adrese https://o.seznam.cz/jak-vypnout-adblock/#1.

Výběr sommeliéra 3ks - Lahofer je balíček tří vybraných vín který vám přináší jedinečný zážitek ze skvělého českého vína. Tento produkt je sestaven s pečlivostí a odborností značky Lahofer která se dlouhodobě věnuje výrobě vysoce kvalitního vína.

Každá láhev tohoto výběru je unikátní a nabízí nezapomenutelný zážitek při ochutnávání. V balíčku najdete tři různá vína která jsou pečlivě vybrána sommelérem tak aby se vzájemně doplňovala a vytvářela harmonickou degustaci.

Jedno z vín v tomto výběru je zářivě svěží bílé víno které přináší osvěžující chuť a jemné ovocné aroma. Druhé víno je elegantní červené s plnou a bohatou chutí kterou doplňují tóny zralých plodů a koření. Posledním vínem v tomto balíčku je růžové víno které zaujme svou jemností a lehkostí spolu s příjemným ovocným charakterem.

Výběr sommeliéra 3ks - Lahofer je vhodným dárkem pro milovníky vína kteří ocení výjimečnost českých vín a kvalitu od prověřené značky. Vína jsou balena v elegantních lahvičkách s kvalitním zátkovým uzávěrem který garantuje skvělou stálost chuti a aroma.

Přijměte pozvání na degustaci těchto tří vín a nechte se unést jejich výjimečným spojením chutí a vůní. Vyzkoušejte výběr sommeliéra 3ks - Lahofer a objevte si nové dimenze lahodnosti českého vína.

Výběr produktů Vinařství Lahofer

Naše tipy