Šalša Rulandské modré Výběr z hroznů 2018

a najít nejvýhodnější cenu za celou objednávku
Koupíte v 1 e-shopu od 255 Kč

Šalša Rulandské modré Výběr z hroznů 2018 koupíte na VICOM-vino.cz
VICOM-vino.cz
255 Kč Sleva 14 %
Skladem (odeslání ihned)

Pokud se vám po kliknutí na tlačítko "Do obchodu" nezobrazí stránka produktu ve vybraném e-shopu, je třeba vypnout AdBlock ve vašem prohlížeči pro naši stránku. Návod na vypnutí je například na adrese https://o.seznam.cz/jak-vypnout-adblock/#1.

Šalša Rulandské modré Výběr z hroznů 018 je lahodný červený víno které vás překvapí nejen svou intenzitou ale také svou bohatou chutí a vůní. Toto víno je vyrobeno z odrůdy Rulandské modré která je velmi oblíbená mezi českými vinohradníky a zaručuje vynikající kvalitu.

Víno Šalša Rulandské modré Výběr z hroznů 018 se vyrábí z nejlepších hroznů které byly pečlivě vybrány a sklizeny ve správnou dobu. Díky tomu se do vína dostává plná přírodní sladkost a aroma.

Při ochutnávce tohoto vína oceníte jeho bohatou chuť plnou třešňových a jahodových tónů které jsou harmonicky vyvážené s jemnými taniny. Víno je mimořádně sametové a dlouhotrvající na jazyku.

Vůně tohoto vína je příjemná a intensivní s nádechem zralých třešní lesního ovoce a jemnou dřevitostí. Každý doušek tohoto vína vás zcela pohltí a ponoří do příjemného zážitku.

Víno Šalša Rulandské modré Výběr z hroznů 018 je vhodné podávat lehce vychlazené a může být skvělým doplňkem k různým masovým pokrmům sýrům nebo si ho prostě můžete vychutnat samotné jako aperitiv. Doporučujeme jej skladovat v chladném a suchém prostředí pro optimální zachování jeho chuti a kvality.

Výběr produktů Vinařství Šalša

Naše tipy