Chateau Mělník Ludmila Bílá 2020

a najít nejvýhodnější cenu za celou objednávku
Koupíte v 1 e-shopu od 195 Kč

Chateau Mělník Ludmila Bílá 2020 koupíte na VICOM-vino.cz
VICOM-vino.cz
195 Kč
Skladem (odeslání ihned)

Pokud se vám po kliknutí na tlačítko "Do obchodu" nezobrazí stránka produktu ve vybraném e-shopu, je třeba vypnout AdBlock ve vašem prohlížeči pro naši stránku. Návod na vypnutí je například na adrese https://o.seznam.cz/jak-vypnout-adblock/#1.

Chateau Mělník Ludmila Bílá 0 0 je český bílý víno které je nazváno po slavné české zpěvačce Ludmile Bílé. Toto víno je vyrobeno v rodinném vinařství Chateau Mělník které se nachází v malebném městečku Mělník ležícím na soutoku řek Labe a Vltavy.

Tento ročník Chateau Mělník Ludmila Bílá 0 0 je vyrobený z hroznů odrůdy Ryzlink vlašský které jsou ručně sklízeny v optimálním zralosti. Skvělá péče o vinohrady a tradiční vinařské postupy přispívají k vytvoření tohoto lahodného vína.

Víno má světlou zlatou barvu a jemnou vůni tropického ovoce a květin. Jeho chuť je svěží a lahodná s jemnými tóny ovocného aroma a delikátní kyselinkou. Chateau Mělník Ludmila Bílá 0 0 je vyvážené víno s dlouhou a harmonickou dochutí.

Toto víno je ideálním doplňkem ke každodenním oslavám ale také se hodí k různým příležitostem jako jsou večeře s přáteli nebo rodinné oslavy. Doporučujeme ho podávat lehce vychlazené při teplotě 8-10 °C.

Chateau Mělník Ludmila Bílá 0 0 je příkladem vynikajícího českého vína které zaujme svou kvalitou a charakterem. Vychutnejte si ho sami nebo ho potěšte jako dárek pro milovníka vín.


Naše tipy