VELIER ROYAL NAVY Tiger Shark

a najít nejvýhodnější cenu za celou objednávku
VELIER ROYAL NAVY Tiger Shark aktuálně nelze zakoupit v žádném z porovnávaných e-shopů...

Krátký popis

Výrobce: La Maison du Rhum / Velier

Země původu: Britské Antily

Původ: Karibik

Destilerie: Blend z několika palíren

Zařazení: Anglický typ rumu

Výchozí surovina: Melasa z cukrové třtiny

Destilace: 100 % kotlíkové rumy

Stáří: Průměrně 13 let

Zrání: Sudy po bourbonu

Obsah alkoholu: 57 1 %

Obsah cukru: 0-5 g/l

Chuťový profil:

Barva: Tmavě zlatá

Vůně: Suchá a velmi intenzivní se sladkou hutností. Výrazná sladká zemitost karamel vegetace gumové bonbony a lehounká techničnost.

Chuť: Plná a výrazná ovocně sladká. Pikantní trpké ovoce nesladké šťavnaté ovoce svíravé dřevo nesladké technické tóny v pozadí. Ze začátku jemná postupně zesiluje.

Dozvuk: Hodně ovocný ale málo sladký šťavnatý a hutný. Mandarinky karamel zemitost med a šťavnaté dřevo.

Zajímavost: Tento rum navazuje na starší edici Velier Navy Very Old má s ní i stejná procenta (57 18 %). Jako správný Navy rum je smíchán z rumů z Trinidadu Guyany a Jamajky ale na rozdíl od Very Old a jiných starších směsí už neobsahuje jako složku z Trinidadu rum Caroni ale jiný (dostupnější) rum.

___

Zrání: Blend rumů z několika karibských palíren vyrobených výhradně kotlíkovou destilací jež zrály průměrně 13 let v sudech po bourbonu a následně je blendoval Luca Gargano. Lahvován je při námořní síle 57 18 %.

Příběh: S podporou více než 130 let sdílených zkušeností v oboru distribuce lihovin La Maison du Whiskey ve Francii a Velier v Itálii podepsaly nové partnerství v květnu 017. Spojují své síly prostřednictvím nové společnosti s názvem LM&V jednoduše kontrakce společností „La Maison and Velier" čímž rozšiřují své služby od distributorů i k producentům.
LM&V je společný podnik s cílem stát se globálním distributorem značek otevírajících nové perspektivy ve světě lihovin. Společnost LM&V také zdůrazňuje exkluzivní stáčení společností LMDW a Velier a spojuje jejich odborné znalosti při vytváření nových lihovin a produktů které inspirovat současný trh. Naproti tomu Velier se proslavil především rumy většinou z Guyany Trinidadu a Francouzské západní Indie.

Výběr produktů Velier

Naše tipy