Ron Cristobal Santa Maria Riversaltes Cask Finish 2008

a najít nejvýhodnější cenu za celou objednávku
Ron Cristobal Santa Maria Riversaltes Cask Finish 2008 aktuálně nelze zakoupit v žádném z porovnávaných e-shopů...

Krátký popis

Značka Ron Cristóbal přináší řadu prémiových rumů určených pravým dobrodruhům. Tropicky vyzrálý destilát jenž nese jméno i portrét slavného objevitele Kryštofa Kolumba vzniká v Dominikánské republice a nabízí tu nejunikátnější podobu rumu jakou tato oblast dokáže nabídnout. Každý doušek tak přináší nové dobrodružství!

Detail:

Limitovaná edice rumu Santa Maria Rivesaltes dozrávala po 1 měsíců ve francouzských dubových sudech ve kterých předtím leželo Rivesaltes – alkoholizované víno z jižní Francie chráněné označením AOC.

Tato edice byla vydestilována v roce 008 a do láhví se stáčela v říjnu 0 1. Celkem vzniklo 1184 láhví.

Chuťový profil:

Rum zaujme svěží ovocnou vůní v níž se pojí aroma kokosu a ovocných sadů. Tóny jablek hrušek a kdoulí přidávají jemnou kyselost. V chuti se projeví stejné ovocné tóny obohacené o karamelizovaná jablka hnědý cukr a vanilku. Závěr je dlouhý jemný a lehce nahořklý.

Výrobce:

Za rumem Ron Cristóbal stojí společnost Alcoholes Finos Dominicanos která pěstuje dominikánskou cukrovou třtinu a vyrábí čistě dominikánský rum. Alcoholes Finos Dominicanos je největším producentem alkoholu v Dominikánské republice a pro mnoho místních obyvatel tak hraje významnou roli coby zaměstnavatel a odběratel.

Výběr produktů Ron Cristobal

Naše tipy