Ron Cristobal Santa Maria Moscatel Cask Finish 2007

a najít nejvýhodnější cenu za celou objednávku
Ron Cristobal Santa Maria Moscatel Cask Finish 2007 aktuálně nelze zakoupit v žádném z porovnávaných e-shopů...

Krátký popis

Značka Ron Cristóbal přináší řadu prémiových rumů určených pravým dobrodruhům. Tropicky vyzrálý destilát jenž nese jméno i portrét slavného objevitele Kryštofa Kolumba vzniká v Dominikánské republice a nabízí tu nejunikátnější podobu rumu jakou tato oblast dokáže nabídnout. Každý doušek tak přináší nové dobrodružství!

Detail:

Limitovaná edice rumu Santa Maria Moscatel dozrávala po 0 měsíců ve francouzských dubových sudech ve kterých předtím odpočívalo víno. Sudy pochází z portugalského Favaios které se považuje za jednu z nejlepších oblastí Moscatelu na světě.

Tato edice byla vydestilována v roce 007 a do láhví se stáčela v říjnu 0 1. Celkem vzniklo 1776 láhví.

Chuťový profil:

Ve vůni jsou cítit tóny karamelu a lehce spáleného karamelu které následně přechází v jemnější aroma marshmallows. Chuť je plná sladší s máslovými tóny hrozny a kandovaným ovocem. Závěr je dlouhý mírný a příjemně nasládlý.

Výrobce:

Za rumem Ron Cristóbal stojí společnost Alcoholes Finos Dominicanos která pěstuje dominikánskou cukrovou třtinu a vyrábí čistě dominikánský rum. Alcoholes Finos Dominicanos je největším producentem alkoholu v Dominikánské republice a pro mnoho místních obyvatel tak hraje významnou roli coby zaměstnavatel a odběratel.

Výběr produktů Ron Cristobal

Naše tipy