Flor de Caňa FLOR DE CANA TASTING SET 6 x 0,025 l

a najít nejvýhodnější cenu za celou objednávku
Flor de Caňa FLOR DE CANA TASTING SET 6 x 0,025 l aktuálně nelze zakoupit v žádném z porovnávaných e-shopů...

Krátký popis

Vyzkoušejte všechny FDC v tomto jedinečném tasting setu a zjistěte která bude vaše favoritka:

Flor de Caňa Extra Dry 4yo má jemný charakter sudového dřeva je to lehký a suchý bílý rum který je vynikající do míchaných koktejlů.

Flor de Caňa 5yo je lahodný rum jantarové barvy s oranžovým odstínem jemné středně plné chuti v níž je patrná pomerančová kůra hnědý cukr a pepř. Vhodná do koktejlů s kolovým základem.

Flor de Caňa 7yo Grand Reserve vyniká svou chutí karamelu a pomeranče se špetkou pepře je pomalu stařený jedná se o prvotřídní rum vyráběný již od roku 1937.

Flor de Caňa 1 yo je majestátní polosladký rum chuťově je krásně čistý s tóny másla melasy a sherry v chuti je příjemně kořenný s karamelem a lehkou stopou dubu.

Flor de Caňa 18yo rum který zraje v dubových sudech po whisky a bourbonu. Ucítíte v něm tóny vanilky karamelu rozinek a pečených ořechů chuť hnědého koření karamelu tmavé čokolády a pečených oříšků.

Flor de Caňa 5yo je noblesní prémiový rum který nabízí fenomenálně hladkou svěží a plnou chuť oplývající slastnou třtinovou příchutí s jemnou stopou dubového dřeva vanilky a luxusní hořké čokolády.

Výběr produktů Flor de Caňa

Naše tipy